Biocare IEC 19-polni EKG-Holter kabelski vod
Kompatibilna marka: Biocare
Katalog: Holter EKG kabel
Vrsta proizvoda: EKG Holter kabelski vod
Mininum količina narudžbe: 1kom
Certifikacija: CE / ISO13485
Cijena: Pregovaranje
Opis
Biocare IEC 19-polni EKG-Holter kabelski vod
Mjesto podrijetla:Kina
Uvjeti plaćanja:100% T / T, Western Union, Paypal
Metoda slanja:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, morem
Vrijeme isporuke:1-3 dana za uzorak, 7-14 dana za veliku narudžbu nakon plaćanja.
Mogućnost opskrbe:600kom tjedno
Tehnički podaci:
* Temperatura okoline: 0 do 40 ° C (32 do 104 ° F)
* Relativna vlažnost: 0% do 80%
* Hiperbarični tlak: 86 kPa-106kPa
* Materijali: Visokokvalitetni kabel TPU jakne, duljine 1,2, sivi; zlatni tanjur na ugriz
Detalji o proizvodu:
| Ime proizvoda | EKG Holter kabelski vod |
| Mjesto podrijetla | Guangdong, Kina |
| Naziv robne marke | Molite-med |
| Potvrde | CE / ISO |
| Boja kabela | siva |
| Kabelski vodovi | 10-olovni |
| Dužina kabela | 1.2m |
| Materijal kabela | TPU jakna |
| Promjer olovnog kabela | 2 mm |
| Priključak instrumenta | 19 pin |
| Priključak za kraj pacijenta | Snap |
| Težina | 100G |
| Tip | EKG Holter |
| Standard | IEC |
| Paket | Pakiranje od 1 komada u PE vrećici, a zatim stavite u 1 karton. |
| Veličina jednog paketa | 16X10X1 cm |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
O nama:
Mi smo profesionalni proizvođač u kontinentalnoj Kini, imamo izvrsne marke spo2 senzora, EKG kabela i olovne žice, EKG kabela i olovne žice, NIBP manžetne, IBP kabela, temperaturne sonde, holter kabela i olovne žice, zamjensku medicinsku bateriju itd.

Popularni tagovi: biocare iec 19-polni ecg holter kabel olovni kabel, proizvođači, dobavljači, tvornica, jeftino, kupuju
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti












