
BIOX 19 Pin 10 Olovni EKG Holter kabel olovna žica
Kompatibilna marka: BIOX
Katalog: Holter ECG kabel
Vrsta proizvoda: ECG Holter kabel olovna žica
Količina narudžbe mininuma: 1PCS
Certifikat: CE/ ISO13485
Cijena: Pregovori
Opis
BIOX 19 Pin 10 Olovni EKG Holter kabel olovna žica
Mjesto podrijetla:Kina
Uvjeti plaćanja:100% T/T, Western Union, Paypal
Način dostave:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, morem
Vrijeme isporuke:1-3 dana za uzorak,7-14 dana za veliku narudžbu nakon plaćanja.
Sposobnost opskrbe:600pcs / tjedan
Specifikacije:
*Temperatura okoline: 0 do 40°C(32 do 104°F)
*Relativna vlažnost zraka: 0% do 80%
*Hiperbarični tlak: 86kPa-106kPa
*Materijali: visokokvalitetni TPU kabel za jaknu, duljine 1,2 m, siva; zlatna ploča na ugriz
Pojedinosti o proizvodu:
| Naziv proizvoda | ECG Holter kabelska olovna žica |
| Mjesto podrijetla | Guangdong, Kina |
| Naziv robne marke | Pray-med (molitva-med) |
| Certifikate | ISO |
| Boja kabela | Siva |
| Kabelski tragovi | 10 olovo |
| Duljina kabela | 1,2m |
| Kabelski materijal | TPU jakna |
| Promjer olovo kabela | 2mm (2mm) |
| Instrumentni konektor | 19 pin |
| Priključka za kraj pacijenta | Ugriz |
| Težina | 100g (100G) |
| Tip | EKG Holter (razdvoja) |
| Standardni | Iec |
| Paket | 1piece paket u PE vrećici, a zatim stavite u 1 kutiju. |
| Veličina jednog paketa | 16X10X1 cm |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
O nama:
Mi smo professinal proizvođač u kontinentalnoj Kini,imamo vrious marke spo2 senzora, EKG kabela i olovne žice, EKG kabela i olovne žice,NIBP manžeta, IBP kabel, Temperatura sonda, Holter kabel i olovna žica, Medicinska zamjenska baterija, itd.

Popularni tagovi: biox 19 pin 10 olovni ekg holter kabel olovna žica, proizvođači, dobavljači, tvornica, jeftino, kupiti
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti







