
EKG kabel s 3-LD kompatibilnim Draeger-om
Termin plaćanja: T / T, Western Union
Način otpreme: DHL, TNT, UPS, EMS, Fedex, morskim putem
Vrijeme isporuke: 1-7 radnih dana (ovisi o vašoj količini)
MOQ: 20 kom
Opis
EKG kabel s 3-LD kompatibilnim Draeger-om
Kompatibilni model:
(AIR): HRRM-71-1 / 2, Porta-Fib I, II, III, System5 (novi), System6 (neonatalni)"
(ALT): 800,800Plus, CX ATL ultrazvuk" CX200, CX400, Apogee, HDI 9/2000 Interspec Cardiology XL" Mark IV, Mark Vii, Ultramark 4/5/7/9"
(BCI): 3101,3404,6100,6200, 9100,9200, savjetnik, Autocorr"
(COLIN): BP308, BP408, CBM3000
(CSI): 504US, 602-4USP, Poet2, Scholar"
(GMS): Corometrics 556 Critikon 8100T / Dinamap 8700/9700"
(IVY): 101 (prije 1989.), 402, 700
(LSI): LS5, 261
(MDE): Escort 100, 101,102,200, 300 prizmi, 360SL, 450SL, 521A PortaPak 80, PortaPak 90/1000"
(MPC): Lifepak 6 Life Pak 9 , Life Pak 9B VSM-1ESF (w / otpornici)"
(NELLCOR): N-200/250 C-LOCK N-1000, NPB-3900, NPB-4000
(NK): BSM-8301A / 8302A / 8500A / 8502A OEC-6102A (s / n> 20156) / 7102A / 8108A OEC-6105A (s / n> 20226), TEC-7100A, TEC-5200A ( s / n GG; 20421), TEC-7200A / 7300A;
(PACE-TECH): Minipack 300, Minipack 3000/3100, MiniMax4000CL, Vitalmax 800 Plus / 2100/2200/4000/4100, Vitalmax / 4000CL / 4000 Modular / 4100CL (PMS): M3921A A1, M3923A A1 M3925AA1, M3927AA3, M3928AA3, M3928AA3, M3928AA3, M3928 , M3929AA3" PIONEER
(American Optical): 26125 33167, 5260, 5330, Pulsar 4" PPG
(Datamedix, Becton-Dickinson) Guardian 1001 / N1001
(BURDICK): Medic3 / 4/5 / 4045Defib," serija 500/600/900
(bez disanja) 90300/90400/90600/90700 serija TEK-208/408/511/512/514/521" PC bedside, PCMS
(Vitatek): 4045Defib / 208/400 / 500Series"
(Protokol): Propaq100 / 200Series, Atlas Propaq Encore, Propaq CS, Ultra Smart"
(ZOLL): D900, PD1200, PD1400 UT4000A, UT4000A, UT4000Apro, UT6000A, UT4000B, UT4000C, UT4000F, UT6000F, UT4000Fpro, UT4800
Tehničke specifikacije:
| Boja kabela | siva |
| Potvrda | CE / ISO |
| Kabelski materijal | TPU jakna |
| Kabelski kabel | 3 vodi |
| Dužina kabela prtljažnika | 2.7m |
| Duljina olovnog kabela | 0.9m |
| Priključak za instrumente | Okrugli 6-pin |
| Krajnji priključak za pacijenta | Klip / pinča / grabež |
| Veličina pacijenta | Odrasli / dječji |
| Standard | aha |
| Težina | 300g |
| garancija | 1 godina |

Popularni tagovi: 3-lčni škljocni kompatibilni s draeger-om, proizvođači, dobavljači, tvornica, jeftine, kupiti
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti







