Drager Siemens 7-pinski jednodijelni kabel i žica
Mjesto porijekla: Guangdong, Kina
Marka: pray-med
Tip: Jednodijelni EKG kabel
Materijal: TPU jakna
Certifikacija: CE/ISO
Opis
EKG EKG 3/5 jednodijelni kabel i elektroda za elektrodu za Drager Siemens 7Pin monitor za pacijente

| Kategorija | EKG |
|---|---|
| Certifikati | CE, ISO |
| Distalni priključak | 7pinski konektor, s ključem |
| Proksimalni konektor | hvatanje/hvatanje |
| Bez lateksa | Da |
| Boja olovnog kabela | Sivo |
| Promjer kabela | 2,6 mm |
| Materijal olovnog kabela | TPU jakna |
| Kodiranje boje olova | IEC/AHA |
| Glavni broj | 3/5 |
| Vrsta pakiranja | torba |
| Jedinica pakiranja | 1 |
| Veličina pacijenta | Odrasli/djeca |
| Zaštita | Da |
| Otpornost | Ne |
| Sterilno | Ne |
| Ukupna duljina kabela | 3.6m |
| Duljina magistralnog kabela | 2.7m |
| Jamstvo | 12 mjeseci |

| Proizvođač | Model |
|---|---|
| Draeger | Infinity Delta, Infinity Delta XL, Infinity Kappa, Infinity Vista |
| Siemens | SC7000, SC8000, SC9000XL |










Shenzhen Pray-med Tech Co., Ltd je nacionalno visokotehnološko poduzeće u Kini i vodeći proizvođač i dobavljač
medicinskih senzora i sklopova kabela kao što su SpO2 senzori, EKG, EKG i EEG kabel s vodnim žicama, oksimetar za prste,
sonde za temperaturu, manšete i cijevi za krvni tlak, sonde krvnog tlaka i spojni kabel, EEG i EMG
elektrode, ESU olovka i jastučić za uzemljenje, medicinski konektor, izrada kalupa, medicinski kabel i kabel za napajanje, klinički
eksperimentalne usluge i vrećica za infuziju pod tlakom itd. Naši se proizvodi široko koriste u monitorima kao što su EKG, oksimetar,
elektrokardiograf, holter, elektroencefalograf, B-ultrazvuk i praćenje fetusa itd. Sa širokim asortimanom proizvoda,
naši su proizvodi savršeno kompatibilni s većinom uvoznih i domaćih robnih marki i modela te možemo pružiti OEM/ODM
usluga za zadovoljavanje posebnih potreba kupaca. Naša tvrtka ima dobro obrazovan i profesionalan tim koji kombinira istraživanje i razvoj,
proizvodnja i prodaja kao jedno jer se fokusiramo na dovođenje talenata i obuku kako bismo zadovoljili čak i veće zahtjeve klijenata.
Naši su proizvodi popularni na tržištima CE, FDA, CFDA i TUV, a naši agenti dolaze iz gotovo 90 zemalja diljem svijeta.
Naši proizvodi su netoksični, izdržljivi, otporni na smetnje i udobni jer se temelje na najnovijim međunarodnim standardima.


Pitanja
1. Za što se koristi EKG s 5 odvoda?
Jednostavno bipolarno snimanje s tri elektrode je sveprisutno za praćenje. Ovo se također može koristiti za snimanje modificiranih bipolarnih prsnih odvoda. Korištenje pet izvodadaje mogućnost dobivanja prsnog elektroda uz bipolarne elektrode za udove, poboljšavajući otkrivanje ishemije tijekom postupaka.
2.Koji je EKG odvod najvažniji?
Odvod II, koji obično daje dobar pregled P vala, najčešće se koristi za snimanje trake ritma.
3. Koje su 3 vrste EKG praćenja za koje slučajeve se koriste?
Tri su glavne vrste EKG-a:
EKG u mirovanju – za ovu vrstu EKG-a ležite. ...
ambulantni EKG – za ambulantni EKG nosite prijenosni uređaj za snimanje najmanje 24 sata. ...
test opterećenja/test opterećenja – ova vrsta EKG-a pomaže vašem liječniku vidjeti koliko dobro vaše srce radi tijekom tjelesne aktivnosti.
Popularni tagovi: drager siemens 7 pinski jednodijelni kabel i provodna žica, proizvođači, dobavljači, tvornica, jeftino, kupiti
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti













