
GE- MEDICAL Marquette 11 Pin EKG kabela vodova IEC
Kompatibilno: GE Dash PRO 4000, Dash PRO 3000, Dash PRO 2000, Dash 1000, Eagle Systems, "MAC-Lab, Solar 9500, Solar 8000. Solarno 3000, Tramvaj 100, Tramvaj 200, Tramvaj 300, Tramvaj 400, Tramvaj 500, Tramvaj { {13}}, Tramvaj 800, Unity Systems
Uvjeti plaćanja: T / T, Western Union, Paypal
Način dostave: DHL, UPS, TNT, EMS, Fedex, morskim putem
Vreme trajanja: 1-7 radnih dana
MOQ: 10 kom
Opis
GE- MEDICAL Marquette 11 Pin EKG kabela vodova IEC
Kompatibilno: GE Dash PRO 4000, Dash PRO 3000, Dash PRO 2000, Dash 1000, Eagle Systems," MAC-Lab, Solar 9500 , Solarno 8000. Solarno 3000, Tramvaj 100, Tramvaj 200, Tramvaj 300, Tramvaj 400, Tramvaj 500, Tramvaj 600, Tramvaj 800, Unity Systems
Standard: IEC
Mjesto podrijetla: Guangdong, Kina
Klasifikacija instrumenata: Klasa II
Robna marka: Pray-med
Naziv proizvoda: Medicinski EKG kabel s vodičem
Tehničke specifikacije:
| Ime proizvoda | EKG kabel |
| Boja kabela | siva |
| Promjer kabela prtljažnika | 4 mm |
| Promjer olovnog kabela | 2. 6 mm |
| Kabelski materijal | TPU jakna |
| Dužina kabela prtljažnika | 2.7m |
| Duljina olovnog kabela | 0.9m |
| Ukupna duljina kabela | 3.6m |
| Priključak za instrumente | 11 klin |
| Pacijent kraj ternimal | isječci / prstohvat |
| Kabelski vodi | 3 olovo |
| Neto težina | 200g |

Popularni tagovi: ge- medicinska marketa 11 pin ecg kabel vodnik iec, proizvođači, dobavljači, tvornica, jeftino, kupiti
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti







