
Lifepak kompatibilni EKG kabel i ožičeni 12-inčni kabel
Uvjeti plaćanja: T / T, Western Union, Paypal
Način otpreme: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, morskim putem
Vreme trajanja: 1-7 radnih dana
MOQ: 50 kom
Opis
Lifepak kompatibilni EKG kabel i vodiči 12 pina
Uvjeti plaćanja: T / T, Western Union, Paypal
Način otpreme: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, morskim putem
Vreme trajanja: 1-7 radnih dana
MOQ: 50 kom
Tehničke specifikacije:
| Ime proizvoda | Lifepak EKG kabel i vodiči |
| Mjesto podrijetla | Guangdong, Kina |
| Naziv marke | Moli-med |
| Broj modela | Lifepak |
| certifikati | CE / ISO |
| Materijal kabela | TPU |
| Distalni konektor | 12-polni, okrugli |
| Proksimalni priključak | spojnica |
| Dužina kabela prtljažnika | 2.7m |
| Duljina olovnog kabela | 0.9m |
| Pakiranje | Pojedinačno pakiranje |
| Klasifikacija instrumenata | Klasa II |
| Svojstva | EKG monitor, EKG stroj |
| Težina | 150g |

Popularni tagovi: lifepak kompatibilni ekg kabel i vodilice 12 pinski, proizvođači, dobavljači, tvornica, jeftine, kupiti
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti
-

Stabilna kvaliteta ZRAKOVI SHAKOVI 3slojni ECG kabel...
-

Kompatibilan Philips 12pin M3046a, m1102a 5-upravlja...
-

GE 7Lead Ecg Holter EKG kabel SEER Light 2008594-004
-

AAMI jednodijelni EKG kabelski pretvarač 5 vodi do s...
-

EKG kabela pretvarača kompatibilnog s Mindrayom 5 vo...
-

GE Healthcare Marquette EKG mjerni kabel 5 vodi klip

