
Lifepak EKG kabel Leadwire 3 vodiča
Kompatibilnost: Lifepak 11, Lifepak 12, Lifepak 15, Lifepak 20
Katalog: EKG
Vrsta proizvoda: EKG kabelski vod
Mininum količina narudžbe: 1kom
Certifikacija: CE / ISO13485
Cijena: Pregovaranje
Opis
Lifepak EKG kabel Leadwire 3 vodiča
Mjesto podrijetla:Kina
Uvjeti plaćanja:100% T / T, Western Union, Paypal
Metoda slanja:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, morem
Vrijeme isporuke:1-3 dana za uzorak, 7-14 dana za veliku narudžbu nakon plaćanja.
Mogućnost opskrbe:600kom tjedno
Tehnički podaci:
* Temperatura okoline: 0 do 40 ° C (32 do 104 ° F)
* Relativna vlažnost: 0% do 80%
* Hiperbarični tlak: 86 kPa-106kPa
* Materijali: Visokokvalitetni kabel TPU jakne, duljine 3 m, siv
Detalji o proizvodu:
| Ime proizvoda | EKG kabelski vod |
| Mjesto podrijetla | Guangdong, Kina |
| Naziv robne marke | Molite-med |
| Potvrde | CE / ISO |
| Kompatibilnost | Lifepak 11, Lifepak 12, Lifepak 15, Lifepak 20 |
| Boja kabela | Siva |
| Duljina kabela prtljažnika | 2.7m |
| Duljina olovnog kabela | 0.9m |
| Materijal kabela | TPU jakna |
| Promjer olovnog kabela | 2,6 mm |
| Priključak instrumenta | 12-polno |
| Priključak za kraj pacijenta | Snap |
| Standard | AHA |
| Broj potencijalnog kupca | 3 vodi |
| Težina | 300G |
| Tip | EKG kabel |
| Paket | Pakiranje od 1 komada u PE vrećici, a zatim stavite u 1 karton |
| Jamstvo | 1 godina |

Popularni tagovi: lifepak ecg kabel leadwire 3 vodiča, proizvođači, dobavljači, tvornica, jeftino, kupuju
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti
-

Kompatibilan s visokom kvalitetom Datascope, spacela...
-

Stabilna kvaliteta ECG kabel za 5-polni kolin, IEC /...
-

Philips 12pin M2475b, m1205a 3slijni ECG kabel
-

GE Healthcare EKG mjerni kabel 3 vodi pucanje
-

Jednodijelni EKG kabel pretvarača Mindray kompatibil...
-

Nihon Kohden jednodijelni EKG kabelski pretvarač 5 v...

