
Biocare HYLB-947 ECG strojna zamjenska baterija
Kompatibilno: HYLB-947
Uvjeti plaćanja: T/T, Western Union, Paypal
Način dostave: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, morem
Olovno vrijeme: 3-7 radnih dana
Uzorci su dostupni
Opis
Ako ste u potrazi za biocare hylb-947 EKG stroj zamjena baterija, dobrodošli da se obratite našoj tvornici. Kao jedan od vodećih proizvođača i dobavljača u Kini, ponudit ćemo vam ne najjeftiniju, ali konkurentnu cijenu i izvrsnu uslugu. Budite sigurni da kupite naše kvalitetne proizvode.
Biocare HYLB-947 ECG strojna zamjenska baterija
Mjesto podrijetla:Kina
Naziv robne marke:Bio njega
Certificiranja:CE (CE)
Kompatibilan:EKG-3010
Minimalna količina narudžbe:1pcs (1pcs)
Cijena:kao što je raspravljeno
Vrijeme isporuke:1-3 radna dana
Sposobnost opskrbe:600pcs / tjedan
Tehničke specifikacije:
| Naziv proizvoda | Medicinska punjiva baterija |
| Mjesto podrijetla | Guangdong, Kina |
| Naziv robne marke | Pray-med (molitva-med) |
| Certifikate | ISO |
| Veličina | 73x53,44x18,87 mm |
| Nominalni kapacitet | 1500mAh (1500 m) |
| Težina | 140g (140g) |
| Tip | Li-ion |
| Nominalni napon | 14,8v |
| Aplikacija | EKG-3010 |
| Količina stanica | 4 Ćelija |
| Boja | Plava |
| Paket | Pojedinačna kutija |

Popularni tagovi: biocare hylb-947 ekg stroj zamjena baterija, proizvođači, dobavljači, tvornica, jeftino, kupiti
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti







