
Edan SD5 SD6 Monitor zamjenska baterija FSNH-6xaA2000
Kompatibilno:EDAN SD5 SD6
Uvjeti plaćanja: T/T, Western Union, Paypal
Način dostave: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, morem
Olovno vrijeme: 3-7 radnih dana
Uzorci su dostupni
Opis
Ako tražite edan sd5 sd6 monitor zamjensku bateriju fsnh-6xaa2000, dobrodošli da se obratite našoj tvornici. Kao jedan od vodećih proizvođača i dobavljača u Kini, ponudit ćemo vam ne najjeftiniju, ali konkurentnu cijenu i izvrsnu uslugu. Budite sigurni da kupite naše kvalitetne proizvode.
Edan SD5 SD6 Monitor zamjenska baterija FSNH-6xaA2000
Mjesto podrijetla:Kina
Naziv robne marke:Edan (1988.)
Certificiranja:CE (CE)
Kompatibilan:FSNH-6XAA2000
Minimalna količina narudžbe:1pcs (1pcs)
Cijena:kao što je raspravljeno
Vrijeme isporuke:1-3 radna dana
Sposobnost opskrbe:600pcs / tjedan
Tehničke specifikacije:
| Naziv proizvoda | Medicinska punjiva baterija |
| Mjesto podrijetla | Guangdong, Kina |
| Naziv robne marke | Pray-med (molitva-med) |
| Certifikate | ISO |
| Veličina | 85.83x50.95x14.52mm |
| Nominalni kapacitet | 2000mAh (2000 m) |
| Težina | 171g (171g) |
| Tip | Li-ion |
| Nominalni napon | 7,2V |
| QTY ćelije baterije | 6 ćelija |
| Aplikacija | Edan SD5 SD6 |
| Boja | Plava |
| Paket | Pojedinačna kutija |

Popularni tagovi: edan sd5 sd6 monitor zamjenska baterija fsnh-6xaa2000, proizvođači, dobavljači, tvornica, jeftino, kupiti
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti







