Zamjena baterije za medicinsku opremu Fukuda Denshi
Kompatibilno: Fukuda Denshi FX-7402 / FX-7540 ECG stroj
Uvjeti plaćanja: T / T, Western Union, Paypal
Način otpreme: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, morskim putem
Vreme trajanja: 3-7 radnih dana
Uzorci su dostupni
Opis
Zamjena baterije za medicinsku opremu Fukuda Denshi
Mjesto podrijetla: Kina
Robna marka: Fukuda Denshi
Certifikat: CE
Broj modela: FX-7402 / FX-7540
Minimalna količina narudžbe: 1kom
Cijena: kako je spomenuto
Vrijeme isporuke: 1-3 radnih dana
Sposobnost snabdijevanja: 600kom / tjedno
Tehničke specifikacije:
| Ime proizvoda | Medicinska punjiva baterija |
| Mjesto podrijetla | Guangdong, Kina |
| Naziv marke | Moli-med |
| certifikati | CE / ISO |
| Veličina | 137 * 67 * 18mm |
| Nominalni kapacitet | 3800mAh |
| Težina | 430g |
| Tip | NI-MH |
| Nazivni napon | 9.6v |
| primjena | FX-7540, FCP-7541, FX-7542ECG Stroj |
| Boja | plava |
| Paket | Pojedinačna kutija |

Popularni tagovi: zamjenska baterija za medicinsku opremu fukuda denhi, proizvođači, dobavljači, tvornica, jeftine, kupiti
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti










