GE Marquette baterija za MAC 3500/5000/5500
Kompatibilno: M-Turbo M-Turbo Titan MicroMaxx NanoMaxx
Uvjeti plaćanja: T/T, Western Union, Paypal
Način dostave: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, morem
Vrijeme isporuke: 3-7 radnih dana
Uzorci su dostupni
Opis
900770-001 GE Marquette baterija za MAC 3500/5000/5500
Opis proizvoda
| Kemijski | NI-MH |
| napon | 18V |
| Kapacitet | 3500 mAh |
| Veličina | 215*47*60 mm |
| Jamstvo | 1 godina |
| Punjiva | Da |
| Certifikati | CE/ISO |
| Količina ćelija | 15 stanica |
| Marka ćelije | SANYO |
Kompatibilnost
| GE | MAC 3500, MAC 5000, MAC 5500, MAC 5500 HD, MAC Pac, MAC Stress |
P/N;900770-001,MED3500,MED0118,AS30200,OM0033,6905-R,MQMC5000


naši dodatni artikli:
1. Spo2 senzor za višekratnu/jednokratnu upotrebu
2. Spo2 produžni kabel
3. Glavni EKG kabel i žica odvoda
4. EKG kabel i pribor
5. EKG elektrode
6. EEG žice s elektrodama
7. IBP kabel
8. Zamka za vodu
9. NIBP manšeta
10. Temperaturna sonda
11. Kabel za spajanje temperaturne sonde
12. Priključak pretvarača tlaka za jednokratnu upotrebu
13. Medicinski senzor za kisik
14. TOCO i US sonda
Popularni tagovi: ge marquette baterija za mac 3500/5000/5500, proizvođači, dobavljači, tvornica, jeftino, kupiti
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti









