
GE Monitor zamjenska baterija UT4000
Kompatibilno:philips UT4000
Uvjeti plaćanja: T/T, Western Union, Paypal
Način dostave: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, morem
Olovno vrijeme: 3-7 radnih dana
Uzorci su dostupni
Opis
GE Monitor zamjenska baterija UT4000
Mjesto podrijetla:Kina
Naziv robne marke:Philips
Certificiranja:CE (CE)
Kompatibilan:UT4000 (1999.)
Minimalna količina narudžbe:1pcs (1pcs)
Cijena:kao što je raspravljeno
Vrijeme isporuke:1-3 radna dana
Sposobnost opskrbe:600pcs / tjedan
Tehničke specifikacije:
| Naziv proizvoda | Medicinska punjiva baterija |
| Mjesto podrijetla | Guangdong, Kina |
| Naziv robne marke | Pray-med (molitva-med) |
| Certifikate | ISO |
| Veličina | 90*70*106 mm |
| Nominalni kapacitet | 4500mAh |
| Težina | 1320g (1320g) |
| Tip | Zapečaćeni olovo |
| Nominalni napon | 12v |
| Aplikacija | Philips UT4000 |
| Boja | Crni |
| Paket | Pojedinačna kutija |

Popularni tagovi: ge monitor zamjenska baterija ut4000, proizvođači, dobavljači, tvornica, jeftino, kupiti
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti







