Kellymed šprica pumpa baterija
Katalog: Baterija
Vrsta proizvoda: Kellymed ZNB-XD baterija
Količina narudžbe mininuma: 1PCS
Certifikat: CE/ ISO13485
Cijena: Pregovori
Opis
Ako ste u potrazi za kellymed šprice pumpa baterija, dobrodošli da se obratite našoj tvornici. Kao jedan od vodećih proizvođača i dobavljača u Kini, ponudit ćemo vam ne najjeftiniju, ali konkurentnu cijenu i izvrsnu uslugu. Budite sigurni da kupite naše kvalitetne proizvode.
Kellymed šprica pumpa baterija
Mjesto podrijetla:Kina
Uvjeti plaćanja:100% T/T, Western Union, PayPal
Način dostave:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, morem
Vrijeme isporuke:1-3 dana za uzorak,7-14 dana za veliku narudžbu nakon plaćanja.
Pojedinosti o proizvodu:
| Mjesto podrijetla | Guangdong, Kina |
| Naziv robne marke | Pray-med (molitva-med) |
| Kompatibilnost | Kellymed ZNB-XD HYLB-727 TWSLB-004 |
| Kompatibilni modeli | ZNB-XD ZNB-XB |
| Certifikate | ISO |
| Boja | Plava |
| Veličina baterije | 57,5*50*29 mm |
| Materijal | NI-MH (LI- MH) |
| Težina | 237g (237g) |
| Kapacitet | 2000mAh (2000 m) |
| Napon | 9,6V |
| Tip | Punjiva baterija |
| Paket | pojedinačno pakiranje |
| Jamstvo | 1 godina |

Popularni tagovi: kellymed šprica pumpa baterija, proizvođači, dobavljači, tvornica, jeftino, kupiti
Par:GE DASH baterija
Sljedeći:GE vitalni znakovi Monitor baterija
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti











