Nihon Kohden SB-201P Medicinski baterijski paket
Kompatibilno:Nihon Kohden PVM-2700, PVM-2703, PVM-2701
Uvjeti plaćanja: T/T, Western Union, Paypal
Način dostave: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, morem
Olovno vrijeme: 3-7 radnih dana
Uzorci su dostupni
Opis
Nihon Kohden SB-201P Medicinski baterijski paket
Mjesto podrijetla:Kina
Naziv robne marke:Nihon Kohden
Certificiranja:CE (CE)
Kompatibilan:LH-NK2700MD
Minimalna količina narudžbe:1pcs (1pcs)
Cijena:kao što je raspravljeno
Vrijeme isporuke:1-3 radna dana
Sposobnost opskrbe:600pcs / tjedan
Tehničke specifikacije:
| Naziv proizvoda | Medicinska punjiva baterija |
| Mjesto podrijetla | Guangdong, Kina |
| Naziv robne marke | Pray-med (molitva-med) |
| Certifikate | ISO |
| Veličina | 71x 36x 71 mm |
| Nominalni kapacitet | 3800mAh |
| Težina | 484g |
| Tip | NI-MH (LI- MH) |
| Nominalni napon | 9,6v |
| Aplikacija | Nihon Kohden PVM-2700, PVM-2703, PVM-2701 |
| Količina stanica | 8 ćelija |
| Boja | Plava |
| Paket | Pojedinačna kutija |

Popularni tagovi: nihon kohden sb-201p medicinski baterijski paket, proizvođači, dobavljači, tvornica, jeftino, kupiti
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti










