Philips ME202C punjiva baterija monitora
Kompatibilno:R202i, ME202,ME202A,ME202H,ME202B,ME202BB,ME202BE,ME202C, 989803170371,989803160981,860306,860310,860315,989803144631,146-0130-00
Uvjeti plaćanja: T/T, Western Union, Paypal
Način dostave: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, morem
Olovno vrijeme: 3-7 radnih dana
Uzorci su dostupni
Opis
Philips ME202C punjiva baterija monitora
Mjesto podrijetla:Kina
Naziv robne marke:Mindray (1998
Certificiranja:CE (CE)
Kompatibilan:LI12I001A, 2ICR19/65
Minimalna količina narudžbe:1pcs (1pcs)
Cijena:kao što je raspravljeno
Vrijeme isporuke:1-3 radna dana
Sposobnost opskrbe:600pcs / tjedan
Tehničke specifikacije:
| Naziv proizvoda | Medicinska punjiva baterija |
| Mjesto podrijetla | Guangdong, Kina |
| Naziv robne marke | Pray-med (molitva-med) |
| Certifikate | ISO |
| Veličina | 149*90*20 mm |
| Nominalni kapacitet | 7800mAh |
| Težina | 490g |
| Tip | Li-ion |
| Nominalni napon | 10,8v |
| Aplikacija | Philips Goldway G50,G60,G70,G80, Micron Transport GX, Micron Transport GX+· ,CTG7, Micron Transport GX2, Micron Transport GX3, Micron Transport VX, Micron Transport XT, Micron Transport XT2, Micron Transport ZX, PageWriter TC20, PageWriter TC30, PageWriter TC50,PageWriter TC70, SPACELABS MONITEUR ELANCE |
| Količina stanica | 9 Ćelija |
| Boja | Crni |
| Paket | Pojedinačna kutija |


Popularni tagovi: philips me202c punjiva baterija monitora, proizvođači, dobavljači, tvornica, jeftini, kupiti
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti









