GE Healthcare izravno senzor kabela sonde SpO2
Kompatibilno: GE Healthcare
Veličine: isječak za prste za odrasle, dječji isječak za prste, silikonski mekani za odrasle, dječji silikonski meki, omot za novorođenčad (nedodirljiv), omot za novorođenče (odvojiv)
Izvornik: Guangdong, Kina
Marka: moli-med
Opis
GE Healthcare SpO2 senzor kabela
Kompatibilnost:
| Proizvođač | Model |
|---|---|
| Bitmos | sat 800, sat 801, sat 805, sat 816, satPuls |
| Datex Ohmeda | Giraffe za dojenčad toplije, S / 5 |
| GE Healthcare> Korometrija | 128, 250, 250 cx, TRAM 450SL |
| GE Healthcare> Critikon> Dinamap | Carescape B650, Carescape B850, Carescape V100, Carescape V100 s Masimo tehnologijom, Dinamap ProCare s Masimo Pro 1000, Pro 300V2, ProCare 300, ProCare Ausculatory 400, ProSeries V2, V300 |
| GE Healthcare> Marquette | 3000, 4000, 5000, 8000 e Orao 1000, Dash 2000, Dash 2500, Dash 3000, Dash 4000, Dash 5000, Dash Series, Orao, PDM modul, Procare B40, SOLAR, Smk SMV, Solar 7000, Solar 8000, Solar 8000M , Solarna serija, TRAM modularni, Tramvaj 451, i / 9500, i / 9500 (Tramvaj 451N5 / 851N5), serija x50SL |
| Invivo | Pratnja II OPT30 prizma, T8 |
| Masimo | Sve, Rad-5 |
| Medtronic> Fizio kontrola | Lifepak 11, Lifepak 12, Lifepak 15, Lifepak 20, Lifepak 20E |
| Mennen | Obzor XVu |
| Mindray> Datascope | Accutor V, Accutorr 3, Accutorr 7, Accutorr Plus, Accutorr V, BeneView T1, BeneView T5, BeneView T8, Beneheart D6, DPM4, DPM6, DPM7, Duo, EPM4, MEC 12, MPM, PM 6000, PM 6800, PM 7000 , PM 8000, PM 9000, putovnica 12, putovnica 2, putovnica 2LT, putovnica 8, putovnica V, putovnica XG, spektar, spektar ILI, trio, V12, V21, VS 800 |
| Penlon intermed | svi |
| RESPIRONICS | Alisa 5 |
| Welch Allyn | 1500, 45NE0-E1 LX, Propaq CS, Propaq LT, Spot Vitalni znakovi 42MTB-E1, Spot Vitalni znakovi lXi |
| Zoll | E serija, serija M, serija R |
Tehničke specifikacije:
| Boja kabela | siva |
|---|---|
| Materijal kabela | TPU jakna |
| Kategorija | SpO2 |
| certifikati | FDA, CE, ISO 80601-2-61: 2011, ISO10993-1, 5, 10: 2003E, TUV, sukladan RoHS |
| Distalni konektor | Ravan, 11-polni, GE-priključak s dva ključa |
| Proksimalni priključak | Meko za odrasle |
| Latex bez | Da |
| Vrsta ambalaže | torba |
| Jedinica pakiranja | 1 |
| Veličina pacijenta | Odrasli (> 40 kg) |
| SpO2 tehnologija | Masimo |
| sterilan | Ne |
| Ukupna duljina kabela | 3 m |
| garancija | 12 mjeseci |
| Težina | 150g |
Značajke:
1 Vrhunska kvaliteta, konkurentna cijena, dobar izgled, brza isporuka
2.Materijali konektora i kabela u skladu su s UL i Rohs standardom
3.Kvaliteta 100% zajamčena, precizno mjerenje i brz odziv
4.Najbolja fleksibilnost i trajnost
5.Tehnologijski postupak: rezanje, zavarivanje, oblikovanje, montaža i ispitivanje
6.OEM / ODM dostupni, prilagodljivi i crteži su prihvaćeni
7. Primjer uzorka i Mali nalog se prihvaćaju
8.Uvjeti plaćanja: T / T, Paypal, Western Union, Gram Gram
9.Načini isporuke: DHL, EMS, UPS ili Fedex
Popularni tagovi: GE Healthcare Direktno SpO2 sonda za kabele sonde, proizvođači, dobavljači, tvornica, jeftino, kupujte
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti
-

Kupite kompatibilni pulsni oksimetar osjetnika za pu...
-

Kompatibilan Nellcor Oximax DB9pin SpO2 senzorski im...
-

Kupite GE Ohmeda OXY-F4-MC odrasli SpO2 senzorski im...
-

Iscjepiti snagu 5pin Spo2 senzora za višekratnu upot...
-

Nellcor Oximax 14PIN Spo2 senzor kompatibilan DOC-10
-

Senzor kabela adaptera za izravan isječak za TPU mat...

