Temperaturna sonda za datascope Mindray - 040-000055-00
Uvjeti plaćanja: T / T, Western Union, Paypal
Način otpreme: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, morskim putem
Vreme trajanja: 1-7 radnih dana
MOQ: 50 kom
Opis
Ako tražite sondu za temperaturu mjerenja dataray-a - 040-000055-00, slobodno se obratite našoj tvornici. Kao jedan od vodećih proizvođača i dobavljača u Kini, ponudit ćemo vam ne najjeftiniju, ali konkurentnu cijenu i izvrsnu uslugu. Budite sigurni da kupujete naše kvalitetne proizvode.
Temperaturna sonda za datascope Mindray - 040-000055-00
Uvjeti plaćanja: T / T, Western Union, Paypal
Način otpreme: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, morskim putem
Vreme trajanja: 3-7 radnih dana
MOQ: 50 kom
Tehničke specifikacije:
| Ime proizvoda | Spo2 senzor za višekratnu upotrebu |
| Mjesto podrijetla | Guangdong, Kina |
| Naziv marke | Moli-med |
| Broj modela | Mindray |
| certifikati | CE / ISO |
| Materijal kabela | TPU |
| Promjer kabela | 4mm |
| Boja kabela | siva |
| Distalni konektor | 5-polni, D-oblikovani priključak, tipki |
| Proksimalni priključak | Ezofagealna / rektalna sonda |
| Dužina kabela | 3m |
| Pakiranje | Pojedinačno pakiranje |
| Klasifikacija instrumenata | Klasa II |
| Svojstva | EKG monitor, EKG stroj |
| Težina | 150g |
| garancija | 1 godina |


Popularni tagovi: mindray datascope temperature sonda - 040-000055-00, proizvođači, dobavljači, tvornica, jeftino, kupiti
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti







