
CSO Tech, kompatibilni s Criticare senzorom
Kompatibilni modeli br .: Criticare (CSI) 510, 503, 504, 507, 507SD, 508, 581, 1100, 8100, Pjesnik (602-3A), Učenjak (CSI Tech) Mindray /: 500A, 508, 509,503SPOT, 504Plus , 504DX, 506DX (CSI Tech)
Vrijeme isporuke: 1-7 radnih dana (ovisi o vašoj količini)
Uvjeti plaćanja: 100% T / T depozit, Western Union
Način otpreme: DHL, TNT, EMS, UPS, Fedex, morskim putem
MOQ: 20 kom
Opis
CSO Tech, kompatibilni s Criticare senzorom
Kompatibilni modeli br .:
Kritike (CSI) 510, 503, 504, 507, 507SD, 508, 581, 1100, 8100, pjesnik (602-3A), stipendist (CSI Tech)
Mindray /: 500A, 508, 509.503SPOT, 504Plus, 504DX, 506DX (CSI Tech)
Vrijeme isporuke: 1-7 radnih dana (ovisi o vašoj količini)
Uvjeti plaćanja: 100% T / T depozit, Western Union
Način otpreme: DHL, TNT, EMS, UPS, Fedex, morskim putem
MOQ: 20 kom
Tehničke specifikacije:
| Boja kabela | siva |
| Kabelski materijal | TPU jakna |
| Promjer kabela | 4mm |
| Priključak za instrumente | 6-Pin |
| Krajnji priključak za pacijenta | Isječak za odrasle |
| Dužina kabela | 1 m |
| Potvrda | CE, ISO |
| Veličina pacijenta | Odrasla osoba |
| Težina | 60g |
| garancija | 1 godina |

Popularni tagovi: kompatibilan s kritičkim spo2 senzorom csi tech, proizvođači, dobavljači, tvornica, jeftino, kupi
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti







