Masimo 11 Pin M-LNCS Rainbow Spo2 senzor/sonda za višekratnu upotrebu 11171-000049
Broj dijela: Masimo 2696 M-LNCS OXY-C1
Uvjeti plaćanja: T/T, Western Union, Paypal
Način dostave: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, morem
Vrijeme isporuke: 3-7 radnih dana
Uzorci su dostupni
Opis
Masimo 11 Pin M-LNCS Rainbow Spo2 senzor/sonda za višekratnu upotrebu
Tehničke specifikacije:
| Boja kabela | Sivo |
|---|---|
| Kategorija | SpO2 |
| Certifikati | CE, ISO 80601-2-61:2011, ISO10993-1, 5, 10:2003E, TUV, Sukladno RoHS |
| Distalni priključak | M-LNCS |
| Proksimalni konektor | Kvačica za odrasle/meka za odrasle/pedijatrijska kopča/meka za novorođenčad |
| Bez lateksa | Da |
| Vrsta pakiranja | Kutija |
| Jedinica pakiranja | 1 |
| Veličina pacijenta | Adult (>30 kg) |
| Tehnologija SpO2 | Masimo Rainbow (SpO2, SpCO, SpMet) |
| Sterilno | Ne |
| Ukupna duljina kabela | 90 cm |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
| Težina | 100g |
Značajke
Senzor za višekratnu upotrebu Masimo SET® Rainbow® DCI samo za odrasle namijenjen je za korištenje s uređajima rainbow s SpCO parametrom


Inspekcija
svaki SpO2 senzor bit će pregledan kako bi se potvrdilo da ima dobre performanse.

Usluge nakon prodaje
1. Razdoblje unutar jamstva: dat ćemo zamjenu za sve probleme s kvalitetom na vrijeme pod normalnim uvjetima korištenja.
2. Ako nove stavke ne mogu raditi s vašim uređajima, poslat ćemo novu zamjenu ili povrat novca na vrijeme.

Popularni tagovi: masimo 11-pinski m-lncs rainbow spo2 senzor/sonda za višekratnu upotrebu 11171-000049, proizvođači, dobavljači, tvornica, jeftino, kupiti
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti











