Produžni kabel Biolight 7 Pin Spo2, Art 15-100-0016
Broj dijela: Biolight 15-100-0016
Uvjeti plaćanja: T / T, Western Union, Paypal
Način otpreme: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, morskim putem
Vrijeme isporuke: 3-10 radnih dana, ovisi o vašoj količini
Uzorci su dostupni
Opis
Produžni kabel Biolight 7 Pin Spo2, art. 15-100-0016
Opis proizvoda:Ext-kabel, 8ft, Readel 3bit, 7P,>> DB9F, pogodno za Nellcor sonde DS-100A i 0026-S;
Kompatibilno za:Biolight BLT M8500, ColinM8000A
Spo2 tehnologija:Nellcor OxiMax modul
OEM P / N:15-100-0016
Tehničke specifikacije:
| Ime proizvoda | Spo2 kabel adaptera |
| Mjesto podrijetla | Guangdong, Kina |
| Naziv marke | Moli-med |
| certifikati | CE / ISO |
| Materijal kabela | TPU jakna |
| Promjer kabela | 4mm |
| Boja kabela | siva |
| Priključak za instrumente | 7 pin, Lemo priključak |
| Bočni priključak osjetnika | Ženski DB 9 pin |
| Dužina kabela | 2,4 m |
| Pakiranje | Odvojeni paket s PE vrećicom |
| Klasifikacija instrumenata | Klasa II |
| Svojstva | EKG monitor, EKG stroj |
| Težina | 100g |
| garancija | 1 godina |


Popularni tagovi: produžni kabel biolight 7 pin spo2, art. 15-100-0016, proizvođači, dobavljači, tvornica, jeftino, kupi
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti
-

Kompatibilni Mek Mp150 Mp110 SpO2 kabel za proširenj...
-

Priključni kabel / produžni kabel SpO2 kompatibilni ...
-

Datax Ohmeda SpO2 adapter za pretvornik - OXY-C1
-

Silikonski kabl osjetnika kabela sonde Spacelabs SpO2
-

DOC-10 OxiMax Nellcor SpO2 produžni kabel
-

6-pinski kabel SPO2 kompatibilnog s Mindrayom



