
Senzor Mindray Spo2 Connect VS900 MEC200 0010-20-42594
Uvjeti plaćanja: T / T, Western Union, Paypal
Način otpreme: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, morskim putem
Vreme trajanja: 3-7 radnih dana
MOQ: 50 kom
Opis
Senzor Mindray Spo2 Connect VS900 MEC200 0010-20-42594
Uvjeti plaćanja:T / T, Western Union, Paypal
Metoda slanja:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, morskim putem
Vrijeme izvođenja:3-7 radnih dana
MOQ:50 kom
Tehničke specifikacije:
| Ime proizvoda | Dualni senzor za temperaturu |
| Mjesto podrijetla | Guangdong, Kina |
| Naziv marke | Moli-med |
| Broj modela | GE Marquette |
| certifikati | CE / ISO |
| Materijal kabela | TPU |
| Promjer kabela | 4mm |
| Boja kabela | siva |
| Distalni konektor | 6-polni lemo priključak |
| Proksimalni priključak | Žena DB9 |
| Dužina kabela | 2.4m |
| Pakiranje | Pojedinačno pakiranje |
| Klasifikacija instrumenata | Klasa II |
| Svojstva | EKG monitor, EKG stroj |
| Težina | 100g |
| garancija | 1 godina |

Popularni tagovi: mindray spo2 sensor connect vs900 mec200 0010-20-42594, proizvođači, dobavljači, tvornica, jeftino, kupi
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti
-

Biolight Digital MonitorA3, A5, A6, A8.adapter kabel
-

Linija Masimo 12pin kompatibilni SpO2 adapter kabel ...
-

Kabel za spajanje SpO2 kabela / produžni kabel GE 11...
-

GE Spo 2 Senzor Nellcor Oximax tehnološki produžni ...
-

RVS-100 Kompatibilni Spo2 produžni kabel
-

Welch Allyn 001966-E kompatibilan Spo2 senzor konektor

