Kabel za prilagodbu temperature kompatibilne sa Spacelabs - 700-4000-00
Uvjeti plaćanja: T / T, Western Union, Paypal
Način otpreme: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, morskim putem
Vreme trajanja: 3-7 radnih dana
MOQ: 50 kom
Opis
Kabel za prilagodbu temperature kompatibilne sa Spacelabs - 700-4000-00
Uvjeti plaćanja: T / T, Western Union, Paypal
Način otpreme: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, morskim putem
Vreme trajanja: 3-7 radnih dana
MOQ: 50 kom
Tehničke specifikacije:
| Ime proizvoda | Temperaturni kabel |
| Mjesto podrijetla | Guangdong, Kina |
| Naziv marke | Moli-med |
| Broj modela | Spacelabs |
| certifikati | CE / ISO |
| Materijal kabela | TPU |
| Promjer kabela | 4mm |
| Boja kabela | siva |
| Distalni konektor | 10-pinski, D-oblikovani priključak, tipki |
| Proksimalni priključak | Dvostruki, ženski mono-utikači |
| Dužina kabela | 0.3m |
| Pakiranje | Pojedinačno pakiranje |
| Klasifikacija instrumenata | Klasa II |
| Svojstva | EKG monitor, EKG stroj |
| Težina | 150g |
| garancija | 1 godina |



Popularni tagovi: kabel za prilagodnik temperaturnog kabela, svemirske labete - 700-4000-00, proizvođači, dobavljači, tvornica, jeftine, kupiti
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti












