
Welch Allyn 45NEO-E6 Baterija za nadzor vitalnih znakova
Kompatibilno: B11453,4500-84,400732
Uvjeti plaćanja: T / T, Western Union, Paypal
Način otpreme: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, morskim putem
Vrijeme isporuke: 3-7 radnih dana
Dostupni su uzorci
Opis
Welch Allyn 45NEO-E6 Baterija za nadzor vitalnih znakova
Mjesto podrijetla:Kina
Naziv robne marke:Welch Allyn
Certifikacija:CE
Kompatibilan:B11453,4500-84,400732
Minimalna količina narudžbe:1kom
Cijena:kako se raspravljalo
Vrijeme isporuke:1-3 radna dana
Mogućnost opskrbe:600kom tjedno
Tehničke specifikacije:
| Ime proizvoda | Medicinska punjiva baterija |
| Mjesto podrijetla | Guangdong, Kina |
| Naziv robne marke | Molite-med |
| Potvrde | CE / ISO |
| Veličina | 77 * 54 * 107 mm |
| Nominalni kapacitet | 5000mAh |
| Težina | 800g |
| Tip | Zapečaćeni olovo |
| Nazivni napon | 6V |
| Primjena | Welch Allyn 45MEO, 45NEO, 450TO, 450EO, 45NTO, 45MTO, Spot Vital Signa Lxi |
| Boja | Crno |
| Paket | Pojedinačna kutija |
Pun kapacitet, novi materijali, vatrostalni plastični materijal. Nova mreža, vodeća u okolišu.

Popularni tagovi: Welch allyn 45neo-e6 baterija za nadzor vitalnih znakova, proizvođači, dobavljači, tvornica, jeftino, kupuju
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti







